УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Дата останнього оновлення: 14 лютого 2019 року

1.ВИЗНАЧЕННЯ

Мобільний додаток або Shark Taxi – мобільні додатки «Shark Taxi - заказ такси» та «Shark Driver - Водитель», що надають Користувачам можливість обмінюватися актуальною інформацією щодо пропозиції послуг користувачів у рамках інформаційної системи мобільного додатку Shark Taxi. Shark Taxi не бере участі в угодах, а лише надає інструмент для їх проведення, а також надає інформаційні послуги в межах мобільного додатку.

Адміністрація Shark Taxi (Адміністрація) - особи, уповноважені власником Shark Taxi на здійснення управління Shark Taxi та вчинення інших дій, пов'язаних з використанням Shark Taxi.

Модератор системи (Модератор) - Користувач Shark Taxi, уповноважений Адміністрацією Shark Taxi редагувати інформацію в Shark Taxi з метою здійснення контролю за дотриманням Користувачами правил і політики Shark Taxi.

Відвідувач сайту shark-taxi.com (Відвідувач) - будь-яка фізична або юридична особа, яка заходила, переглянула хоча б одну сторінку сайту shark-taxi.com та/або shark-taxi.ua. Відвідувач може переглядати інформацію на сайті, що призначена для попереднього ознайомлення з функціональними можливостями Shark Taxi.

Користувач Shark Taxi (водій або клієнт) - Відвідувач, який встановив на мобільний телефон мобільний додаток Shark Taxi на базі андроїд або IOS, належним чином зареєструвався і авторизувався з використанням індивідуальних даних, має доступ до розширених можливостей, які надаються в рамках мобільного додатку Shark Taxi.

Інформаційний запит - зазначення ​​засобу (транспортного), місця і точки призначення, опублікованого в Shark Taxi.

Інформаційна пропозиція - є відповіддю на інформаційний запит. Містить терміни, рекомендований маршрут, рекомендовану вартість поїздки, клас транспортного засобу, П.І.Б. водія, телефон, номер машини та інші відомості.

Споживач (Клієнт) - особа, яка встановила мобільний додаток Shark Taxi (Shark Taxi - заказ такси), належним чином зареєструвалася і публікує інформаційний запит в Shark Taxi.

Постачальник (Водій) - особа, що встановила мобільний додаток Shark Taxi (Shark Driver - Водитель) і належним чином зареєструвалася, що відповідає Споживачеві на інформаційний запит, шляхом відправки йому інформаційної пропозиції.

Товар - послуга або право, яке запитується Споживачем і пропонується Постачальником, реалізація яких не заборонена та не обмежена відповідно до законодавства України, а також не суперечить цій Угоді. Як правило, на сервісі Shark Taxi товаром є послуги, пов'язані з наданням інформаційного забезпечення за викликом машини таксі особами, відповідним чином зареєстрованими як користувачі в Shark Taxi.

Обліковий запис - запис, що містить відомості, які користувач повідомляє про себе під час реєстрації в мобільному додатку Shark Taxi. Містить відомості, необхідні для авторизації користувача при підключенні до системи, а також відомості про події та дії в особистому кабінеті користувача.

Реєстрація - процедура створення облікового запису.

Особистий кабінет - це захищена частина мобільного додатку Shark Taxi, в якій Користувач (Водій) може отримувати різні відомості системи, довідкову інформацію, здійснювати керування послугами та інше.

Угода (або Умови використання) - угода, адресована будь-якій особі, є офіційною, публічною офертою, носить характер публічного договору та відповідно до ст. 633 ЦК України має відповідну юридичну силу. Дана Угода (Умови використання) регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей Shark Taxi, наданих Адміністрацією Shark Taxi.

2. ПРЕДМЕТ УГОДИ

2.1. Ця угода укладається між ТОВ «Шарк Таксі» (далі за текстом - Адміністрація) - компанією, що надає доступ до мобільного додатку Shark Taxi, а також фізичною або юридичною особою, яка встановила і належним чином зареєструвалася в мобільному додатку Shark Taxi.

2.2. Відповідно до цієї Угоди Адміністрація Shark Taxi надає Користувачам право користування Shark Taxi і вбудованим до Мобільного додатку інформаційним майданчиком для розміщення інформації про потреби в отриманні послуги одними Користувачами (Клієнтами) з метою подальшої купівлі таких послуг в інших користувачів (Водіїв). Поняття «інформаційний майданчик» використовується в цій Угоді виключно для зручності слововживання і ні в якому разі не повинно розумітися в якості терміну «надання послуги» згідно з чинним законодавством України.

3. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ SHARK TAXI

3.1. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями мобільного додатку Shark Taxi, користувачеві необхідно спочатку надати свою згоду з умовами даної Угоди. Користувач не має права користуватися Shark Taxi, якщо він не прийняв умови Угоди.

3.2. Відвідувач не має права користуватися Shark Taxi та не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг віку, встановленого законодавством для укладення подібних угод, або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством.

3.3. При реєстрації Споживачі (користувачі мобільного додатку Shark Taxi категорії Клієнт) - зобов'язані ввести ім'я користувача, номер мобільного телефону, пароль і підтвердити ці дані.

3.4. Користувач повинен заповнити всі дані, зазначені в пункті 3.3.

3.5. Користувач зобов'язується вносити відповідні зміни при кожній зміні реєстраційних даних.

3.6. Недостатність відомостей, зазначених в пункті 3.3, призводить до неможливості використання Shark Taxi. Доступ до послуг мобільного додатку Shark Taxi для користувачів, зареєстрованих з неповними або помилковими особистими даними, перерахованими в пункті 3.3 призупиняється після верифікації даних.

3.7. Користувач в момент реєстрації висловлює свою згоду:

3.7.1. На розміщення інформації про свої персональні дані у Shark Taxi в обсязі, передбаченому цією Угодою, а також ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Shark Taxi.

3.7.2. На обробку своїх персональних даних, відповідно до цілей, зазначених в цій Угоді та описаних в ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Shark Taxi (Додаток №1).

3.7.3. На використання і поширення своїх персональних даних, згідно умов цієї Угоди і ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Shark Taxi. Також Користувач в момент реєстрації висловлює свою згоду на доступ третіх осіб до своїх персональних даних в порядку, передбаченому цією Угодою та зазначеному в ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Всі особисті дані, зазначені користувачем, охороняються відповідно до чинного законодавства України про захист персональних даних.

3.8. Адміністратор Shark Taxi має право призупинити доступ Користувача до профілю і сервісів мобільного додатку Shark Taxi в разі порушення Угоди або видалення/зміни одного або декількох пунктів реєстраційних даних, описаних в пунктах 3.2 - 3.3 і запитати у Користувача відсутні дані та документи.

3.9. Дані, що вносяться Користувачами при реєстрації, використовуються для контакту між учасниками мобільного додатку Shark Taxi.

3.10. Дані, зазначені Споживачами для отримання послуги в Shark Taxi, включаючи номер телефону, повідомляються системою тільки тим Постачальникам, які погодилися надати необхідну послугу.

3.11. Видалення облікового запису проводиться в такому порядку:

3.11.1. Споживачі видаляють свої облікові записи самостійно.

3.11.2. Облікові записи Постачальників видаляються Адміністратором SharkTaxi на підставі листа, відправленого на e-mail Адміністрації Shark Taxi.

3.12. Один Користувач може мати тільки один обліковий запис. Ідентифікація Користувача здійснюється за реєстраційними даними в мобільному додатку SharkTaxi і номером телефону.

3.13. Користувач може відправити запит на видалення своїх особистих даних з бази даних користувачів мобільного додатку. Видалення особистих даних з бази даних проводиться на підставі листа, відправленого на e-mail Адміністрації Shark Taxi. Адміністрація може відмовити у видаленні даних відповідно до цієї Угоди.

4. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ (ПРАВО КОРИСТУВАННЯ КОНТЕНТОМ)

4.1. Використовувати інтерактивні ресурси Shark Taxi, залишати відгуки, коментувати і оцінювати якість послуг, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані Користувачі мобільних додатків Shark Taxi.

4.2. Користувач має право використовувати ресурси Shark Taxi способами, що не суперечать основам його діяльності.

4.3. Авторські права на матеріали Shark Taxi, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать Адміністрації Shark Taxi.

4.4. Копіювання матеріалів Shark Taxi без письмової згоди Адміністрації заборонено.

4.5. Допускається часткове цитування матеріалів Shark Taxi на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

4.6. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних правовласників. При цьому, у матеріалах Shark Taxi не використовуються (можуть не використовуватися) знаки ® і/або ™ для позначення факту захисту об’єктів права інтелектуальної власності.

5. ПРАВИЛА КОМЕНТУВАННЯ ТА НАПИСАННЯ ВІДГУКІВ.

5.1. Користувачам доступна опція «Залишити відгук». Завдяки цій опції Клієнт має можливість висловити власну думку щодо проведеної операції з Водієм, яка буде зафіксована на сторінці Водія, щодо якого цей відгук буде залишений. При написанні відгуків і коментарів Клієнт повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

5.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів Shark Taxi, не звільняє Користувача Shark Taxi від обов’язку їх виконання, а в разі їх порушення - від відповідальності відповідно до цієї угоди і чинного законодавства України.

5.3. У мобільному додатку Shark Taxi забороняється:

5.3.1. Використання форми відгуків не за призначенням (наприклад, для розміщення оголошень купівлі-продажу або для питань іншим Користувачам), розміщення особистих даних контрагентів, а саме: ім'я, місце проживання, номер телефону або адреса електронної пошти, публікація web-адрес).

5.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших Відвідувачів, представників Адміністрації Shark Taxi.

5.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань.

5.3.4. Публікація повідомлень з метою провокації різкої реакції інших учасників ресурсу.

5.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень.

5.3.6. Розміщення матеріалів і/або текстів, що містять ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також вульгарного, непристойного, порнографічного характеру або такого, що підбурює до расизму, ксенофобії, а також конфліктів між народами.

5.3.7. Несанкціоноване розміщення Користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам.

5.3.8. Пропаганда комп'ютерного та аудіо-відео піратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та / або сайти, що безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти).

5.3.9. Створення облікових записів, в яких ім'я Користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. ін.), або подібне імені раніше зареєстрованого Користувача.

5.3.10. Використання в текстах повідомлень заголовних літер, знаків пунктуації та спеціальних символів, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови.

5.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту; інші дії і публікації будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України.

5.4. У Shark Taxi не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і таких, що не стосуються тематики ресурсу.

5.5. Залишаючи відгук та/або коментар до нього, користувач несе відповідальність за його зміст. Відгук повинен бути детальним і правдивим. Shark Taxi не втручається в текст відгуків. Тільки у виняткових випадках Shark Taxi може видалити або змінити відгук, зокрема якщо:

5.5.1. Відгук або коментар порушує правила, описані в пункті 5.3.

5.5.2. Відгук був помилковим або був залишений в якості помсти, про що вказує зміст відгуку, час його залишення або інші докази (на розсуд Адміністрації).

5.5.3. Текст відгуку не відповідає типу відгуку (позитивний, нейтральний, негативний).

5.5.4. Відгук був залишений Користувачем, який навмисно хотів заподіяти шкоду контрагенту.

5.5.5. Текст відгуку містить символи, які унеможливлюють його прочитання.

Рішення про втручання у відгуки контрагентів Shark Taxi приймає в кожному випадку окремо, час вирішення подібних ситуацій становить 5 - 7 робочих днів.

5.6. Неприпустимим є залишення фіктивних відгуків для "накрутки" рейтингу за допомогою створення додаткових облікових записів, з метою самореклами для залучення клієнтів. Дане порушення може привести до блокування облікового запису Користувача (водія).

6. ДОДАТКОВІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ SHARK TAXI

6.1. Shark Taxi дає можливість Користувачам здійснювати операції за допомогою інформаційного майданчику Shark Taxi, на умовах, описаних в цій Угоді. Shark Taxi не є учасником угод між Користувачами та не гарантує, що Постачальник (водій) і Споживач (Клієнт) можуть укласти і виконати договір щодо надання послуги.

7. РОЛЬ SHARK TAXI

7.1. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності ані за дії Постачальників (водіїв), ані за запропоновані ними послуги в рамках здійснення поїздки (перевезення) пасажирів, зокрема за якість, справність транспортного засобу, правдивість і точність його опису, поведінку водія, його стан, а також за дії Споживача (клієнта, пасажира), його поведінку, оплату, стан, правдивість заявки.

7.2. Shark Taxi залишає за собою право видаляти інформацію, яка негативно впливає на імідж сервісу мобільного додатку.

7.3. Shark Taxi може заблокувати облікові записи Користувача з наступних причин:

7.3.1. Систематичне порушення правил цієї Угоди.

7.3.2. Дії, що розглядаються Адміністрацією як обман, шахрайство і введення в оману користувачів і Адміністрації.

7.3.3. Розсилка спаму та інших небажаних повідомлень Користувачам Shark Taxi.

7.3.4. Неодноразові спроби спотворити показники рейтингу в рейтинговій системі.

7.4. Відновлення облікового запису можливе тільки в разі повідомлення Адміністрації та прийняття Адміністрацією відповідного рішення.

7.5. Адміністрація залишає за собою право блокування облікового запису Користувача, дії якого ображають співробітників Адміністрації, а також можуть нести шкоду або паплюжать добре ім'я Shark Taxi, а також з інших причин, які на думку Адміністрації, завдають шкоди Shark Taxi.

8. ОПЛАТА ВИНАГОРОДИ ЗА ПРАВО КОРИСТУВАННЯ SHARK TAXI

8.1. Право користування мобільним додатком «Shark Taxi – заказ такси» (в обсязі, визначеному цією Угодою) є безкоштовними для Споживачів категорії Клієнт. Адміністрація має право вводити плату за право користування Shark Taxi і змінювати її в будь-який момент.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

9.1. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ мобільного додатку Shark Taxi визначена у Додатку №1 до цієї Угоди, який є її невід'ємною частиною. Користувач дає свою згоду на прийняття цієї Угоди та Додатків до неї, і погоджується з тим, яким чином Адміністрація Shark Taxi визначає порядок збору, зберігання і обробки персональних даних.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ЇЇ ОБМЕЖЕННЯ

10.1. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань за цією Угодою Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Користувач несе відповідальність за достовірність та відповідність чинному законодавству України відомостей, які надаються ним Адміністрації Shark Taxi під час реєстрації.

10.3. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за споживчі властивості, якість послуг, що надаються за допомогою мобільного додатку Shark Taxi, а також за правомірність пропозицій з продажу послуг Споживачам (клієнтам).

10.4. Адміністрація Shark Taxi не бере участі в правовідносинах між Користувачами з приводу укладення угод, не несе відповідальності за дії користувачів.

10.5. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за достовірність інформації, що розміщується Користувачами в мобільному додатку Shark Taxi, а також за правомірність її розміщення.

10.6. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за перерви в наданні послуг, викликані технічними перебоями в роботі устаткування і програмного забезпечення. Разом з тим, Адміністрація Shark Taxi зобов’язується приймати всі розумні заходи для запобігання виникненню таких перебоїв.

10.7. Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачами (водій, клієнт) або третіми особами, а також за упущену вигоду, що мала місце  в результаті роботи Shark Taxi.

10.8. Користувач погоджується з тим, що він несе особисту відповідальність (а також з тим, що Адміністрація Shark Taxi не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Користувачами (водій, клієнт) своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі можливі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або шкоду, які може понести Адміністрація).

11. ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ УГОДИ ТА ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

11.1. Моментом укладення цієї Угоди вважається момент натискання Користувачем кнопки «Зареєструватися» («увійти» або іншої кнопки з відповідним призначенням), розташованої в мобільному додатку Shark Taxi. Такою дією Користувачі підтверджують свою згоду з усіма умовами цієї Угоди.

11.1.1. У будь-якому випадку, заповнюючи форму реєстрації в Мобільному додатку, Користувач (водій, клієнт) автоматично приймає умови цієї Угоди.

11.2. Адміністрація має право в односторонньому порядку і в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди шляхом розміщення на сайті Shark Taxi та/або в Мобільному додатку її нової версії.

11.3. Користувач в свою чергу зобов'язується не рідше одного разу на тиждень знайомитися з актуальною редакцією цієї Угоди, розміщеної на сайті Shark Taxi та/або в Мобільному додатку, включаючи інформацію щодо внесення змін до цієї Угоди. Якщо Адміністрацією прямо не буде вказано інше, нова редакція Угоди і Додатків до неї набуває чинності з моменту їх розміщення на сайті SharkTaxi та/або у Мобільному додатку.

11.4. У разі незгоди з новою редакцією Угоди Користувач зобов'язаний негайно припинити користуватися сайтом Shark Taxi та Мобільним додатком Shark Taxi.

12. ПРИПИНЕННЯ ДІЇ УГОДИ

12.1. Користувач може в будь-який момент розірвати Угоду з Адміністрацією Shark Taxi, використовуючи відповідну процедуру видалення даних і припинивши користуватися сайтом Shark Taxi та Мобільним додатком Shark Taxi.

12.2. Розірвання угоди з боку Адміністрації Shark Taxi може мати місце у випадках:

12.2.1. Порушення положень цієї Угоди, нанесення шкоди Shark Taxi або його Користувачам.

12.2.1. Вчинення дій, які суперечать політиці Shark Taxi.

12.2.1. Блокування облікового запису Користувача з причин, вказаних в п. 7.3. цієї Угоди.

12.3. Відновлення взаємовідносин може відбутися за рішенням Адміністрації в разі виконання умов, описаних в статтях 3.3 - 3.5 цієї Угоди після усунення причин розірвання Угоди.

13. ЗАКОНОДАВСТВО І ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

13.1. Діяльність Адміністрації Shark Taxi здійснюється відповідно до законодавства України. Всі суперечки, пов'язані з дією цієї Угоди, вирішуються шляхом проведення переговорів. Якщо в зазначений спосіб спір вирішити неможливо, то він підлягає подальшому розгляду в судах України.

13.2. Визнання в судовому порядку недійсними окремих положень цієї Угоди не тягне за собою недійсність угоди в цілому.

14. ДОДАТКИ

14.1. Дана Угода містить наступні додатки, які є її невід'ємною частиною (а також самостійними юридичними документами):

Додаток №1 (згода на обробку персональних даних та інші положення про обробку персональних даних користувачів) – ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

Використовуючи мобільний додаток Shark Taxi, Ви зобов'язані ознайомитися і погодитися з усіма умовами ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Остання версія нашої ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ доступна на сайті Shark Taxi.

15. ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

15.1. Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо даної Угоди, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти – support@shark-taxi.com.